Film pid tytułem Tajne operacje – 6 underground.

Tajne operacje to film pełen akcji, trzymający widza w napięciu. W głównej roli Ryan Reynolds, który tworzy oddział ludzi walczących z dyktatorem. Ludzie są już w dokumentach martwi, nawet są na swoim pogrzebie. Jednak jest to dla nich pewna ochrona, która daje im nową tożsamość, nowe życie, zawód, w którym się sprawdzą doskonale.

Pierwsza scena rozgrywa się we Włoszech, we Florencji, prowadzony jest piękny sportowy alfa romeo, w kolorze zielonym.

Tam tajne operacje są prowadzone do końca, jednak jeden członek załogi ginie, przebity na wylot metalem.

Efekty specjalne wyglądają byczo, dobra jakość filmu, świetni aktorzy.

Dalsza część filmu opowiada o tajnej operacji, którą nadal prowadzi Ryan Reynolds. W tej tajnej operacji ma być zlikwidowany totalnie do zera przekaźnik, który jest pod kontrolą dyktatora.

Walka toczy się, dyktator jest na jachcie o miliardowej kwocie. Jacht jest nowoczesny, wyposażony w najlepszy sprzęt. Goście bawią się na jachcie, elegancko wystrojone kobiety i mężczyźni, w tym jedna z załogi Delta.

Akcja toczy się szybko, ciekawie, członkowie załogi rozwalają Jacht. Dyktator ucieka motor -ówką z Jachtu.

Przekaźnik zostaje zupełnie zniszczony, dyktator zostaje schwytany przez zwykłych, głodujących ludzi.
Dyktatura to coś złego, pierze ludziom umysły, pozbawia własnego zdania, pracy, chleba, niszczy całą przyszłość młodych ludzi i młodych pokoleń, które chcą czegoś więcej niż życia w ubóstwie. Ludzie pomimo wpajania niewiedzy i kłamstw nie dają się otumanić, oszukać, mają swoje racje.

Wszyscy obywatele kraju dyktatora cieszą się zwycięstwem nad Dyktatorem.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że Tajne operacje to świetny film, warty obejrzenia z całą rodziną, przy misce dobrego popcornu o smaku sera. Tu pokazane jest, że można walczyć o swoje prawa, a obywatele nie są głupi i nie chcą słuchać dyktatora, który odbiera im wszystko, pozostawia w nędzy i w głodzie. Na koniec jest rzucony biednym poddanym, którzy dają mu popalić, chytając go na piasku.