Film pod tytułem Bitwa-Battle

Bitwa to dramat, który opowiada o historii ojca i córki, którzy żyją w pięknym, prywatnym domu, dobrze wyposażonym, dodatkowo jest piękny ogród oraz basen.
Pokazana jest również dosadnie pełna, duża lodówka, z której Amelia wyciąga co rusz wyśmienite pożywienie i napoje. Córka Amelia uczęszcza do szkoły baletowej, ma swoich przyjaciół, chłopaka z majętnej rodziny. W

Cała paczka schodzi się u Amelia na basenie, jednak nagle przychodzi ojciec i wszystkich wyprasza, gdyż ma innych w tym czasie gości. Amelia również zostaje, a przyjaciele przenoszą się na imprezę do jej chłopaka. Amelia się tam później już nie pojawia.

Cały dom i cały majątek Amelia i jej ojcu konfiskują komornicy, w 4-osobowej załodze. Ojciec nadaremnie próbuje coś jeszcze w tej sprawie zrobić. Z dnia na dzień Amelia i jej ojciec są przeprowadzeni do zwykłego, małego mieszkanka, lodówka jest prawie w całości pusta, jest w dodatku mała, jednodrzwiowa.
Ojciec tłumaczy swoje niepowodzenie w deweloperskim projekcie, który nie był w sranie dokończyć, gdyż był dla niego za trudny.

Nie mają oni swoich wszystkich ubrań, skonfiskowano im wszystko, co dotychczas mieli.

Amelia wstydzi się tej sytuacji, nie przyznaje się swoim przyjaciołom do tej poniżającej sytuacji.

Stara się nie odpowiadać na telefony chłopaka, ani SMS, wymiguje się spotkania z nim.

Jednak chce ona nadal tańczyć, więc postanawia znaleźć miejsce na ćwiczenie kroków baletu. Poznaje nowego przyjaciela, on wszystkiego ją uczy i z nią chodzi.

Jednak ona wraca do swojego byłego chłopaka, który o niczym nie wie. Rozgrywa się akcja, dziewczyny Amelia i Charlotte toczą walkę o miejsce w szkole w Holandii. Amelia rezygnuje, po poniżeniu na imprezie u Aksla.

Wraca do Majkla tocząc z nim rywalizującą walkę, czyli taniec hip-hop na ringu.

Na zakończenie wypada stwierdzić, że dramat Bitwa to ciekawy film pomimo swojego gatunku. Z niego można dużo wynieść, pokazuje, że z dnia na dzień można być zerem, gdy się nie ma bogatego domu.